Hakkımızda

Neden Akse Medya

En Son Kalite Baskı Hizmeti Akse Dijital Baskı Merkezi olarak, Vinil ve Folyo zeminlerin üzerine en yüksek kalite ile basım yapmaktayız.

Satış Sonrası destek hizmetlerinde garanti kapsamında her türlü yardıma hazırız.

Fiyat ve Kalite Politikası Uygun Fiyat-Yüksek Kalite-Müşteri Memnuniyeti ana ilkemizdir. Hatasız üretim ve zamanında teslim kalite politikamızdır.

Akse Medya Reklam Ajansı, dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan Akse Medya, her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 8 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir.

Akse Medya ekibi, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve rasyonel şekilde hayata geçirmek için çalışmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla Akse Medya Reklam Ajansı, ‘müşterilerinin karşısında değil, daima yanındadır’ mottosunu tüm şeffaflığıyla iş süreçlerine entegre etmiştir.

Planlama

Tasarım

Uygulama

Captain Steve ROGERSCaptain Steve ROGERS
06:57 14 Mar 21
İlgili ve çözüm odaklı bit işletme çok yardımcı oldular bana sağolsunlar
Merve KürekciMerve Kürekci
12:47 10 Feb 21
Kişiye özel kanvas tablo yaptırdım.Çalışanlar çok ilgilendiler. Ürün kısa sürede elime ulaştı.
Korhan ArchicKorhan Archic
12:37 10 Feb 21
Güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımları memnun edici. Aracım için yaptırmış olduğum işitme engelli stickerler için de teşekkürler. Başarılarının artarak devamını dilerim...
Onur PaçOnur Paç
12:21 10 Feb 21
Kaliteli işçilik uygun fiyat ve işletme çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü teşekkür ederim 🙂
bahtiyar Teberbahtiyar Teber
11:59 10 Feb 21
Tasarım konusunda oldukça başarılı bir firma biz anlattık onlar yaptı.
js_loader