Tabela Totem Hakkında

Tabela Totem Hakkında

Totem tabela genellikle büyük açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, çevre yolunda, geniş caddelerde ya da geniş sokaklarda kullanılması tercih edilen büyük tabelalar kullanılarak yapılan reklam ürünüdür. Tabela totem boyutu için herhangi bir yasal zorunluluk bulunmadığı için reklamın çeşidine ve ihtiyaca göre istenilen boyutta tasarlanıp hazırlanabilir. Tabela totem uygulaması ve imalatı son derece özen ve emek isteyen bir reklam ürünüdür. Tabela totem ürünlerinde montaj aşamasında da özenle hareket etmek gerekmektedir. Özellikle son zamanların en etkili ve en dikkat çekici reklam yöntemlerinden bir tanesi olan totem tabela genellikle geniş alanlarda ve caddelerde tercih edilmesi gereken bir reklam çeşididir. Totem tabela reklam yöntemi tercih eden kişilerin totem tabela montajı yapılacağı yere beton güçlendirme desteği talep etmesi gerekmektedir. Çünkü totem tabela oldukça büyük ve geniş bir reklam ürünüdür.

 

 

Totem Tabela Neden Tercih Edilir?

Günlük hayatta hemen hemen her yerde karşımıza çıkan, devamlı olarak gördüğümüz ve zaman zaman incelediğimiz büyük reklam tabelalarının ismi aslında tabela totemdir. Birçok şirketin, firmanın, kurumun, işletmenin ve alışveriş merkezinin dikkat çekmesi ve fark edilmesi için tercih ettiği totem tabela en etkili reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Çoğu zaman geniş ve büyük açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, çevre yollarında, geniş sokaklarda ve caddelerde çok büyük göze çarpan tabelalara totem tabela ismi verilmektedir. Çoğu zaman bu tabelaların yola olan uzaklığına ve görüş açısına göre boyutları ayarlanmaktadır. Çok uzaktan rahatlıkla gözükmesi ve markaların, şirketlerin, firmaların ya da işletmelerin en iyi şekilde tanıtımının yapılması tabela totem reklam yönteminin en sık tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.
 

Totem Tabela İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

En etkili ve en dikkat çekici reklam yöntemlerinden bir tanesi olan totem tabelaları reklam için tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Özellikle büyük ve geniş caddelerde, çevre yollarında, şehirler arası yollarda ve benzeri geniş alanlarda totem tabela reklam yönteminin tercih edilmesi son derece doğru bir karar olacaktır. Çünkü totem tabelalar oldukça büyük ve dikkat çekici bir reklam yöntemidir.

Tabela Totem Özellikleri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela örneklerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

Özel Tasarım Tabela

Özel tasarım tabela örneklerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

Totem Ve Panolar

Totem ve pano örneklerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

Display Çeşitleri

Display örneklerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

Bayrak Çeşitleri

Bayrak örneklerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

Tabela & Totem Uygulamalarımız

Tüm tabele çeşitlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

0

Tamamlanan proje

0

Mutlu Müşteri

0

Kullanıcı seçimi

Sorularınız mı var?

Bize Sor.