Ankara Etiket Baskı

Ankara etiket baskı hizmetleri ile bu alanda profesyonel bir deneyim elde etmeye ne dersiniz? Etiketler en ufak bir sıcaklık değişiminde veya en ufak bir nemde parçalanıp bozulacak kalitesiz malzeme ve zayıf yapışkanlarla yetinemeyecek kadar önemlidir. Markanızın kalite itibarı, en iyi şekilde görünmenize yardımcı olmak için elinden geleni yapmayan bir etiket şirketiyle kesinlikle çalışmamalısınız. Bu noktada profesyonel ve alanında uzman Ankara etiket baskı firmalar ile iletişime geçmeniz çok önemlidir.

Özel bir etiket baskı şirketi seçerken elbette rahatlığı göz önünde bulundurun. Bu noktada Ankara etiket baskı mağazaları arasından seçim yaparken aşağıdaki hususları göz önünde bulundurmalısınız.

Etiket Baskı

Ankara Etiket Baskı Firmaları Nasıl Seçilir?

Ankara etiket baskı firmaları arasından seçim yaparken şunları göz önünde bulundurun.

1. Etiket Baskı Hizmetlerin Genişliği

Birçok çevrimiçi etiket yazdırma hizmeti, sundukları stiller ve malzemeler açısından oldukça sınırlıdır. Soru şudur: Bu seçenekler kullanım durumunuz için işe yarar mı? Örneğin, ürününüz sık sık nemli ortamlarla karşılaşıyorsa neme dayanıklı malzeme ve yapıştırıcıya ihtiyacınız olacaktır. Etiketinizi dış mekan ekipmanlarına yapıştırmayı planlıyorsanız, şeklini kaybetmeden esneyebilen ve küçülebilen bir malzemeye ihtiyacınız olacaktır.

2.Profesyonel Olmalı

Kusursuz performans gösteren harika görünümlü bir etiket elde etmek için etiket yazdırma konusunda uzman olmanız gerekmez. Bu, yazıcınızın sorumluluğundadır.Ankara etiket baskı Etiketşirketiniz rehberlik ve tavsiye sunma deneyimine sahip olmalıdır.

3. Hizmet

Etiket şirketinizle iletişim kurmak kolay olmalıdır. E-posta, telefon veya web sitesi aracılığıyla, etiket şirketinizin duyarlı olması gerekir.

4. Uzmanlık

Bazı etiket uygulamaları aldatıcı bir şekilde yanıltıcıdır. Yukarıda çevresel koşullardan bahsetmiştik. Göz önünde bulundurulması gereken diğer faktörler şunlardır:

 • Ürünlerinizin ne sıklıkta ve kabaca işlendiği.
 • Elektrik boşalması riski .
 • Zararlı çözücülerin varlığı.
 • Düzenleyici gereksinimler ( sağlık kuruluşlarının karşılaştığı gereksinimler gibi ).
 • Marka koruması ve ürün takibi gibi özel kullanımlar .

Etiketiniz performans gösteremezse, markanıza zarar verebilir.

Doğru etiket basım şirketi, farklı uygulamalar için neyin işe yaradığını bilir ve eğer bir zorlukla karşılaşılırsa, yeterince iyi ile yetinmek yerine doğru çözümü bulacaktır.

5. Sürdürülebilirlik

Çevresel ayak izinizi sınırlamak markanız için önemliyse, sürdürülebilirliği ciddiye alan bazı etiket yazıcıları olduğunu bilmelisiniz. Çevre bilincine sahip etiket yazıcılar ile;

 • Müşterilerin geri dönüştürülmüş etiket malzemelerine erişim sağlayın.
 • Atıkları azaltmak için baskı çalışmalarını birleştirin ve ürettikleri küçük atıkları çöplüklerden uzaklaştırın.
 • Etiketleri taşımak için daha az yakıt gerektiren daha küçük, daha hafif ambalajlarda gönderin.
 • Enerji verimliliği uygulayın.
 • Çevre dostu tedarikçilerle ortak olun.
 • Bir sürdürülebilirlik ekibine sahip olun.

Profesyonel Etiket Bastırma Ankara

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde etiket bastırmak istiyorsanız etiket bastırma Ankara ile iletişime geçebilirsiniz.

Akse

Akse

Yorum Yap

Bültene Kayıt Ol