Ankara’da Totem Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Ankara’da Totem Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Totem tabela hiç kuşkusuz ki kurumsal firmaların ve alışveriş merkezleri gibi geniş çaplı firmaların en çok kullandığı bir reklam stratejisi yöntemidir. Peki, Ankara’da totem tabela fiyatları ne kadar? İşte ayrıntılar!

Reklam strateji açısından hedeflenen kitleye direkt olarak gösterişli bir şekilde reklamı yapılan ürün, bu açıdan dolayı firmalar tarafından tercih sebebidir. Reklamı verilmek istenen totem tabela içerik, yüzey cinsi, tek-çift ayak, ışıklı veya ışıksız model türüne göre kendi içinde çeşitlenmektedir.

Reklam ajanslarından alacağınız danışmanlık doğrultusunda üretmek istediğiniz reklama göre bir fiyatlandırma çıkarılmaktadır. Oldukça profesyonel bir yapım aşamasından geçmesi gereken totem tabela fiyatları 4.000 ile 20.000 TL arası değişmektedir. İstediğiniz totem modeline göre bu fiyatlandırma değişmektedir.

Totem Tabela ile Ürün Tanıtmak

Hiç kuşkusuz ki bir ürün tanıtılacağı zaman her zaman orijinal ve göze hitap eden içerikler tüketicilerin ilgisini çekmektedir. Durum böyle olunca da üreticiler ve firma sahipleri bu etmeni baz alarak reklam stratejisini planlamaktadır.

Totem tabela tasarlanacağı zaman reklam içeriği de baz alınarak tabelanın boy, genişlik ve ışık sistemi gibi etmenlerle de ürün daha göz alıcı hale gelmektedir. Bu sayede reklamı yapılmak istenen ürün daha gösterişli olarak tüketici tarafından fark edilecek ve ilgi reklama çekilmiş olacaktır.

Büyük firmaların genel olarak tercih ettiği bu yöntem kreş, market ve kuaför gibi yerlerde de kullanılması ile reklam alanında bir fark yaratmıştır. Reklam vermek istediğiniz totem tabelada profesyonel ajanslarla anlaşarak hiç kuşkusuz ki daha verimli bir sonuç alabilirsiniz.

Totem Tabela Fiyatlandırması

Reklam vermek veya firma adınızı daha güzel bir şekilde yansıtmak istediğiniz zaman totem tabela doğru bir adım olacaktır. Yaptırmak istediğiniz model, renk, ışık sistemi, totem tabelanın bulunacağı alan ve tabelanın yüzey cinsine göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Totem tabelanın uygun alana montajlanmasının önemi de oldukça fazladır.

Ankara’da totem tabela fiyatları ne kadar? Sorusuna en net yatını bulabilmek için firmamızı arayabilirsiniz. Akse Design Print firması olarak istediğiniz totem tabela tasarımına göre uygun fiyatlandırma çıkararak sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Fırat

Fırat

Yorum Yap

Bültene Kayıt Ol