DİJİTAL BASKI ANKARA

dijital-baskı-ankara

Günümüz dünyasında reklamcılık sektörü başta olmak üzere hemen hemen her alanda kullanılan dijital baskı; dijital ortamda var olan yazıların ya da görsellerin birbirinden farklı materyaller üzerine basılması tekniğine verilen isimdir. Dijital baskı çeşitli materyaller üzerine metin ya da görsel basmak için en sık kullanılan yöntemdir. Hem küçük çaplı hem de geniş çaplı baskılar için tercih edilen dijital baskı yöntemi oldukça hızlı bir yöntemdir. Akse Dijital Baskı Merkezi olarak bizler Ankara ili içerisinde en uygun fiyatlı, en kaliteli ve en hızlı dijital baskı hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Dijital Baskı Avantajları

Dijital tabanlı görüntü ya da metinleri direkt olarak farklı ortam ve tabakalar üzerine yazdırma işlemine dijital baskı ismi verilmektedir. Özellikle günümüz dünyasında en fazla tercih edilen baskı yöntemlerinden bir tanesi olmayı başaran dijital baskı; hızlı teslim imkânı, yüksek kalitesi ve uygun fiyat avantajlarına sahip olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer baskı türlerine göre daha düşük bir maliyete sahip olan dijital baskı; ön üretim aşamasına sahip olmadığı için düşük maliyetlidir. Birim maliyet açısından düşük olan dijital baskı aynı zamanda hızlı olması ile de çok fazla ilgi görmektedir. Diğer baskı türlerine göre çok daha yüksek bir hızda çıktı alma imkânı sağlayan dijital baskı; bir saat içerisinde yaklaşık olarak 12 bin kadar baskı alabilmektedir. Buna ek olarak yine ön üretim aşaması bulunmaması da baskı hızının artmasını sağlamaktadır.

En Hızlı Baskı Türü

Hazır tasarımlar olduğu takdirde gün içerisinde baskı yapmamız bile mümkündür. Bu nedenle dijital baskı aynı zamanda da acil baskı yöntemi olarak da kullanılmaktadır. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında, hızlı şekilde baskıya ihtiyacı bulunan kişilerin çoğu zaman ilk tercihi dijital baskıdan yana olmaktadir. Kalıp kullanılmayan ve buna bağlı olarak kişiye özel tasarımların yapılabildiği, özgünlük ve esneklik fırsatı sunan dijital baskı sayesinde müşteriler özgür bir biçimde dilediği tasarımın baskısını son derece kolay bir şekilde en uygun maliyete ve en yüksek kaliteyle en kısa süre içerisinde alabilmektedir.

Akse

Akse

Yorum Yap

Bültene Kayıt Ol