cam giydirme

Cam Giydirme​

Cam Giydirme Nedir?

Satış mağazalarının dikkat çekmesini sağlayan ürünler arasında cam giydirme ürünlerini görmek mümkündür. Mağazanın camına yapışkan bir madde ile eklenen ve görsel olarak güzelleşmesini sağlayan bir üründür. Dolayısıyla ticaret ile uğraşan hemen her dükkânda bu malzemeler ile yapılan bir çalışma muhakkak bulunur. Üzerinde uygulanan desen ile mağazaya dair bilgiler veren bir baskı türüdür. Aynı zamanda camın ışık geçirgenliğini azaltarak mağaza içerisinde hoş bir görüntü yakalanmasını sağlar.

cam giydirme

Reklam panoları ve giydirme üzerine hizmet veren Akse Design Print firması bu alanda kaliteli pek çok işe imza atmıştır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda hazırlanan görsel baskılar, mağaza camına kaliteli malzeme kullanılarak yerleştirilir. Bu sayede mağaza sahibinin memnuniyeti ve reklamdan alacağı verim artırılmış olur.

Ankara Cam Giydirme Çalışmaları

Satış mağazalarında mağazanın içerisindeki düzen kadar mağazanın dışındaki görsellik de önem taşır. Bu sebeple mağaza dışına insanları o mağazaya çekecek tarzda görsel çalışmalar eklenir. Bunu sağlayan çok sayıda reklam firması mevcuttur. Tabela ve totem çalışmalarının yanı sıra mağaza camı üzerine uygulanan baskı malzemeleri ile bu görsellik tamamlanmış olur. Ankara cam giydirme firmaları ve fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bir mağazanın dış cephesi genellikle büyük cam parçalardan oluşur. Bu sebeple cam giydirme çalışmaları işyeri sahiplerinin en çok kullandığı reklam yöntemleri arasındadır. Delikli baskı malzemeleri ile uygulanan ve tek taraflı bir görsel şölen oluşturan bu çalışmalar, mağazaların iş hayatında verimliliği fazlasıyla artırmaktadır. Dışarıdan bakan kişilerin o mağazaya girmesini sağlayacak, uyumlu renklerle basılmış, içeride satışı yapılan ürüne dair bilgiler paylaşan baskı malzemeleri kullanılır. Bu sayede reklam amacına uygun bir çalışma gerçekleştirilirmiş olur.

Paylaş:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn