Outdoor billboard

Totem Ve Panolar

Ankara Totem ve Panolar

Tüketim ve reklamcılığın had safhaya ulaştığı günümüzde firmalar birçok yönden isimlerini duyurmak istemektedir. Profesyonel çalışmaların yanı sıra bir de isimlerinin tabelalarla duyurulmasını sağlamaktadır. Totem ve panolar bu noktada işletme sahiplerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Totemler; yüksekçe bir direk vasıtasıyla sunulan reklam tabelalarıdır. Bu materyallere genellikle yol kenarlarında rastlanmaktadır.

Panolar ise yere daha alçak bir dayanak ile yerleştirilen reklam tabelalarıdır. Her iki tabela türü de firmaların isimlerini ve hizmetlerini geniş kitlelere duyurma ihtiyacından doğmaktadır. Ankara bölgesinde hizmet veren firmamız sizlerin ihtiyaç duyduğu bu tabelaları başarılı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Talep ettiğiniz konsept ve tasarımla oluşturulan bu özgün tabelalar markanızın değerini artırmakta ve sizlere olumlu yönden katkı sunmaktadır.

Totem ve Panoların Fiyatları

Kişiler tabelacılık hizmetlerinden faydalanırken bu işlemleri en uygun fiyata gerçekleştirmeyi arzu etmektedir. Reklamcılık alanında başarılı bir hizmet gerçekleştiren Akse Design Print firması olarak uygun fiyata alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Sizler de hizmet verdiğiniz alanın konseptine uygun tabelalar ile kitlelere ulaşabilir ve adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Bu noktada kullanacağınız tabelanın yüzde yüz özgün olması oldukça önemlidir. Kullanacağınız renk, yazı stili, pano dizaynı dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardandır. Kişilerde çağrışıma yol açması açısından biriciklik önemli bir kriterdir. Totem ve panolar aynı zamanda yol kenarların önemli birer yönlendirici görevi görmektedir. Sizler de firmamızla görüşerek profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

Paylaş:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn